Z-A-B-A-W-A U Pradziada, 1-9.03.2014 r.

 

ZALICZKI: Bursztyn Bobolin I i II turnus. REZERWACJE: październikowe Cierszewo, Fusch Austria i Sylwester w Cierszewie. ZAPISY na wczasy tylko e-mailem: kztabu@gmail.com

Udana ZABAWA u Pradziada

Zimowe Amatorskie Brydżowe i Aktywne Wczasy Alternatywne
9. Odjazdowa Biesiada Brydżowa

Do Pradziada przyjechali zarówno stali bywalcy, którzy wiedzą co dobre, jak i nowi skuszeni propozycją aktywnego spędzenia czasu pod Tatrami. Oddani wczasowiczom gospodarze natychmiastowo spełniali wszystkie zachcianki, uzupełniali braki starając się dogodzić zacnym gościom. Przede wszystkim kulinarnie, a jadło mają wyborne. Wspomnę tylko o zupach, które Pradziadowa przygotowywała na starym piecu opalanym drewnem dodając własne ziołowe wiązanki. Kuchnia stała otworem i nikt nikomu nie żałował najeść się do syta. Pod innymi względami też było wzorowo. Poranne wycieczki oprowadzał po okolicznych pagórkach i dolinkach jak po własnej kieszeni Wiktor Szłapacki, który zabrał uczestników do Doliny Białego, Po Reglami, Strążyskiej, na Gubałówkę oraz do przepięknej słowackiej jaskini - Bielańskiej. W tym samym czasie odbywała się analiza poczynań turniejowych, która ucieszyła kilku amatorów brydżowego doskonalenia się w technice gry. Popołudniami i wieczorami organizowaliśmy sobie przeróżne turnieje. Emocje docierały aż do Biura PZBS w Warszawie. Cztery taneczne zabawy z kapelą góralską, DJ-em i Karaoke dopełniły obrazu tych wspaniałych chwil. Z pewnością warto powracać do Pradziada bo organizatorzy przede wszystkim służą gościom, a nie na odwrót. Wczasy wygrali Piotr Radzikowski i Janusz Wrześniak, którym do końca zagrażali Rysiu Wółtowicz i Boguś Lipczak. Królową turnusu została wspaniale finiszująca Tatianka Verkhos, która minimalnie wyprzedziła Zosię Zarębę. 

Piotr Radzikowski i Janusz Wrześniak zwycięzcami 9. OBB pod kryptonimem Z-A-B-A-W-A U Pradziada w Stasikówce. Do końca rywalizowali z nimi Rysiu Wółtowicz i Boguś Lipczak. Królową turnusu została wspaniale finiszująca Tatianka Verkhos, która minimalnie wygrała z Zosią Zaręba. 

Zimowe Amatorskie Brydżowe i Aktywne Wczasy Alternatywne

Wyniki poszczególnych turniejów

[ M1 ] [ M2 ] [ C1 ] [ C2 ] [ M3 ] [ M4 ] [ I1 ] [ M5 ] [ M6 ] [ C3 ] [ M7 ] [ TT

[ Klasyfikacja Generalna ] [ Fotoreportaż ]

[ Klasyfikacja Maksy ] [ Klasyfikacja Impy ] [ Powitalny + Pożegnalny ]

Turnieje z Pajączkiem

[ M3 P ] [ M4 P ] [ M5 P ] [ C3 P ] [ M7 P ]