Weekendowe turnieje na BBO

ZADATKI: lipcowe Kroczyce. REZERWACJE: obie Stasikówki (wrześniowe wczasy i listopadowe szkolenie) oraz październikowa Św. Katarzyna.

Nadchodzi zima i dni stają się coraz chłodniejsze. Rośnie w związku z tym liczba chętnych do gry w naszych sobotnio-niedzielnych turniejach na BBO. Zakładałem te turnieje z myślą o grupie przyjaciół poznanych na organizowanych przeze mnie wczasach brydżowych w okresie pierwszego zamknięcia spowodowanego epidemią. Niestety oprócz wczasowiczów wciągnęliście mnóstwo osób spoza wczasów. Jestem jednak zmuszony przywrócić prawo pierwszeństwa tym spośród Was, którzy byli uczestnikami jakiegoś wspólnego pobytu... 

Proszę więc o uzupełnienie swojego profilu na BBO o prawdziwe imię i nazwisko oraz ID PZBS z cezara - to wymóg uczestniczenia w kolejnych turniejach! Ograniczenie liczby do 40 par w naszym darmowym turnieju powoduje, że któregoś dnia ktoś z was nie zagra. A tego byśmy nie chcieli. Przewidując taką sytuację zmuszony jestem zrewidować listę zawodników i ograniczyć ją tylko do wczasowiczów. Oczywiście pozostali będą mieli szansę zagrać, ale tylko w miarę wolnych miejsc. Przepraszamy szczególnie tych, którzy nie byli na wczasach. Przynajmniej przez jakiś czas mogli sobie pograć u nas w miłej atmosferze.