Wczasy Szkoleniowe Cierszewo 27.07-1.08.2020

 

POTWIERDZENIA: Tarnów, dwa turnusy w Bobolinie i sylwestrowe Cierszewo. REZERWACJE: wrześniowa Stasikówka i październikowy Krąg. ZALICZKI: Rowy (III i IV turnus).

Brydżowy survival dla niezniszczalnych

Harmonogram był jak zwykle niezwykle napięty i wymagał od uczestników nie małej kondycji. Codziennie odbywały się dwa trzygodzinne treningi, czterogodzinny turniej i biesiadka do późnej nocy. W środku pobytu dzięki wspaniałej pogodzie daliśmy kursantom złapać oddech organizując relaksujący spływ kajakowy i pewnie to zagranie spodobało się najbardziej skoro otrzymaliśmy za pośrednictwem FB takie wspaniałe słowa uznania:

Jestem zachwycona!!! Doskonała organizacja, wspaniali ludzie, a najważniejsze profesjonalni szkoleniowcy: Krzysztof Ziewacz i Adam Krysa. Jesteście wielcy, żałuję, że nie mam Was "pod ręką" w każdej trudnej sytuacji .Wspomniani przeze mnie Krzyś i Adam mają niezwykły dar - od pierwszego wejrzenia, słowa, gestu sprawiają, że chce się ich jeszcze więcej, że chce się z nimi być. Dlatego jeśli tylko los pozwoli będę jeździła za Wami i czerpała z Was pełnymi garściami. Było cudnie- dziękuję!

[K.B-Ż]

A myślałam, że szkolenie dla zaawansowanych to jeszcze nie dla mnie. I że każdy wykład będzie wymagał indywidualnych korepetycji dla jego zrozumienia. Tymczasem kunszt pedagogiczny Adama i Krzysia sprawił, że dałam radę. " To mówię ja " pedagog z 40 letnim stażem. A ponadto zostały mi doskonałe materiały. Po szkoleniu z Krzysztofem i Adamem wszyscy, wcześniej, czy później jesteśmy skazani na sukces....

[E.P]

 

WYNIKI TURNIEJÓW I WARSZTATÓW