9. Brydżowe Wczasy Wypoczynkowe Rowy 17-25.08.2020

 

Wszystkie wczasy i szkolenia odwołane! W oczekiwaniu na lepsze czasy proponujemy Państwu turnieje i szkolenia organizowane za pośrednictwem Internetu; BBO i www.szkoleniabrydzowe.pl

Wczasy w Rowach to kawałek historii. Przeżyliśmy tam wspaniałe chwile, które zapamiętamy na zawsze. Nic jednak nie trwa wiecznie i musimy opuścić Scalę, że ujmę to poetycko, nasze miejsce do stałych, znanych i dobrych powrotów. Nową naszą destynacją aż czterokrotnie będzie w 2021 roku Marteczka, gdzie stolarz zabrał się już do pracy i buduje wiatę dla brydżystów na 20 stolików. To się nazywa miłość od pierwszego wejrzenia! A wszystko to dzięki Małgosi i Karolowi, którzy spacerując po Rowach wpadli tam na kawę i zagadnęli właścicieli. Do zobaczenia na czerwcowych lub sierpniowo-wrześniowych wywczasach. 

9. Wczasy w Rowach, 17-25.08.2020: Eugenia i Eugeniusz

Ten dobrze obsadzony turnus wygrywa Eugeniusz Zalewski przed Jerzym Ujmą i Tomaszem Kusiem. Najlepszą zawodniczką zostaje Eugenia Stefanów. W klasyfikacji impowej nie mają sobie równych Maciej Chwirut i Eugeniusz Zalewski, a w maksowej Tomasz Kuś.  

WYNIKI TURNIEJÓW i KLASYFIKACJE

Przepiękne zdjęcia Bałtyku. Autorzy na zdjęciu.