8. Brydżowe Wczasy Wypoczynkowe Scala Rowy 25.06-3.07.2020

 

POTWIERDZENIA: Tarnów, dwa turnusy w Bobolinie i sylwestrowe Cierszewo. REZERWACJE: wrześniowa Stasikówka i październikowy Krąg. ZALICZKI: Rowy (III i IV turnus).

Niezrównane Rowy

Najcudowniejsze miejsce nad Bałtykiem. Piękna i szeroka plaża. Bliskość Słowińskiego Parku Narodowego i malowniczych klifów. Fajna promenada do przechadzek nad brzegiem morza. Wiele dobrych smażalni ryb w starym porcie. To wszystko sprawia, że wczasowicze kochają to miejsce. I choć DW Scala nieco rozczarował w tym roku to jednak dzięki gronu zżytych ze sobą przyjaciół udało się spędzić ten letni wypoczynek w przemiłej atmosferze. Turnieje choć grane w duchu fair play były bardzo zacięte.

II turnus: Sylwester Squeeze Smoluchowski

Od początku do końca klasyfikacji generalnej przewodził Sylwester Smoluchowski, który nie miał sobie równych także na impy. Drugi stopień podium zajął Hubert Urban, a trzecie najlepsza zawodniczka tego turnusu Maja Żabierek. Klasyfikację na maksy zdemolowała Anna Stelmach, która uzyskała średnią 62,72% na turniej wyprzedzając kolejnego zawodnika o blisko 2%. Najlepszy debiut zaliczył Dariusz Sarzyński, który dobrze rokuje czyli za rok będzie z Darka kawał gracza.

SPORTOWA STRONA WCZASÓW