24. Górskie Granie u Gosi i Jasia Stasikówka 22.09-1.10.2024

Listopadowe transfery w Stasikówce O D W O Ł A N E. Bobolin: zapisy do I OTP* o Puchary Wójta Darłowa 24.11.2024 g. 9:30. Wszystkie rezerwacje tylko i wyłącznie drogą e-mailową: kztabu@gmail.com

Wycieczki, turnieje i tańce

Za nami 24. Górskie Granie u Gosi i Jasia w Stasikówce. Na Srebrne Wczasy trzeba będzie niestety poczekać aż do marca. Sezon jesienno-zimowy otworzyliśmy w Stasikówce i tam też zakończymy ten chłodniejszy okres roku. Jak zawsze udały się wycieczki, turnieje i tańce. Z takich bowiem aktywności skladał się praktycznie każdy dzień tego turnusu. Zaliczyliśmy kilka dolinek; między innymi Strążyską, Łysą Polanę i Chochołowską. Zagraliśmy 15 turniejów, w tym indywidualny i dwa turnieje teamów.

Górskie Granie (po raz drugi) Waldemar Haponiuk przed Piotrem Szczygłem i Ludwikiem Muratem. Najlepszą zawodniczką została Ewa Nowińska. Na maksy zwyciężył Jacek Sroczyński, a na impy wygrała Ewa Piotrowska. Spośród niezrzeszonych najlepiej wypadła Elżbieta Nyberg, a turniej indywidualny padł łupem Adama Rydza. Dwubój drużynowy wygrała z kolei Aleksandra Jurkiewicz, na drugiej pozycji uplasowali się Waldemar Haponiuk i Piotr Szczygieł, a podium uzupełnił Jacek Sroczyński.