10. Brydżowe Wczasy Wypoczynkowe Scala Rowy 25.08-2.09.2020

 

Wszystkie wczasy i szkolenia odwołane! W oczekiwaniu na lepsze czasy proponujemy Państwu turnieje i szkolenia organizowane za pośrednictwem Internetu; BBO i www.szkoleniabrydzowe.pl

Wczasy w Scali to kawałek historii. Odbyliśmy tam równe dziesięć turnusów. Przeżyliśmy tam wspaniałe chwile, które zapamiętamy na zawsze. Nic jednak nie trwa wiecznie i Scalę bez żalu żegnamy, gdyż nową naszą destynacją aż czterokrotnie będzie w 2021 roku dobrze się zapowiadająca Marteczka, gdzie stolarz zabrał się już do pracy i buduje wiatę dla brydżystów na 20 stolików. To się nazywa miłość od pierwszego wejrzenia! A wszystko to dzięki Małgosi i Karolowi, którzy spacerując po Rowach wpadli tam na kawę i zagadnęli właścicieli. Do zobaczenia na czerwcowych lub sierpniowo-wrześniowych wywczasach.   

10. Wczasy w Rowach, 25.08-2.09.2020: Hanna i Krzysztof

Krzysztof Gliński zwycięża zarówno generalnie jak i na maksy. Drugie zajmuje Jacek Kowalewski, który o dokładnie jeden punkt wyprzedza Grzegorza Kujawińskiego. Najlepsza spośród pań to Hanna Rohde. Jacek Kowalewski zwycięża także z dużą przewagą w klasyfikacji na średnią.

WYNIKI TURNIEJÓW i KLASYFIKACJE

Przepiękne zdjęcia Bałtyku. Autorzy na zdjęciu.