Treningi: BBO i SKYPE

ZALICZKI: Fuerteventura, Lądek-Zdrój, Kroczyce, Cierszewo: OCENA KARTY i MAJÓWKA. Tylko zaliczki wpłacone w terminie gwarantują miejsca na danym turnusie!

Treningi via SKYPE i BBO w grupach 2-4 os. Jesień-zima-wiosna. Zajęcia tematyczne z licytacji, wistu i rozgrywki. Spotkania od poniedziałku do czwartku. Godziny do ustalenia. ZAPISY: tel. 883 144 893 / kztabu@gmail.com

Nauka 1-1 i w małych 2-4 os. grupach daje najszybsze rezultaty. Dzięki BBO możemy grać i wspólnie - za pośrednictwem SKYPE - analizować poczynania. Zachęcam szczególnie te osoby, które chcą wyraźnie poprawić technikę gry i licytację. Miła atmosfera podczas treningu. Chętnie także pomogę parom czy drużynom.

 UWAGA

Nowych uczestników treningów proszę o przesłanie nicków BBO i SKYPE co najmniej kwadrans przed zajęciami. Można to zrobić: SMS'em 883144893, eMAIL'em kztabu@gmail.com, bezpośrednio SKYPE'm: kztabu lub na BBO ziewacz (chat).

 

TERMINY

jesień-zima-wiosna

pon-wt-śr-czw

Godziny do ustalenia.

W weekendy nie organizuję zajęć.

 

Szkoleniowiec

Zajęcia prowadzi sympatyczny entuzjasta brydża, szkoleniowiec MPEC-TABU Tarnów Krzysztof Ziewacz. Niech za rekomendację posłużą sukcesy tarnowskiej młodzieży, która w latach 2008-2017 zdobyła ponad sto medali rangi mistrzostw Polski, Europy i świata, w tym 50 złotych i 25 tytułów krajowych.

Kontakt:

Tel.: 883144893

Mail: kz@tabu.tarnow.pl

Skype: kztabu

BBO: ziewacz